Jak naprawić sklep internetowy po aktualizacji – studium przypadku

Witaj dzisiaj chciałbym pokazać Tobie na krótkim wideo z jakim problemem się spotkałem i jak go rozwiązałem. A mianowicie problem polegał na sytuacji związanej z sklepem internetowym. Po jego aktualizacji pojawił się problem:

– za duże zdjęcie produktów na stronie produktowej 🙂

Zapraszam cię do obejrzenia tego video. Dziele się w nim dokładnym rozwiązaniem danego problemu. Jest to moje ulubione medium do przekazywania wartościowej wiedzy dlatego tutaj poniżej zamieszczam player.

Zapraszam Cię!

Mam nadzieję że może tobie to coś pomoże! 

 

Może Ci Się Spodobać…

Zazwyczaj tak to bywa gdy nagrywam

Zazwyczaj tak to bywa gdy nagrywam

Witam cię bardzo serdeczni! Dzisiaj pokażę Tobie, jak to zazwyczaj bywa podczas mojego nagrywania. Nie będzie tam nic treści. Jest to bardzo krótki filmik.  Mnie osobiście rozśmiesza. Wiem, wiem, wiem; może to moje zboczenie nagrywać i oglądać samego Siebie....

Dlaczego warto przenosić sprzedaż do Internetu?

Dlaczego warto przenosić sprzedaż do Internetu?

Dzisiaj przygotowałem dla ciebie wpis na temat tego, dlaczego warto przenosić sprzedaż do internetu. Dlaczego przedsiębiorca powinien swoje produkty sprzedawać nie tylko offline ale także przez internet. O tym właśnie jest film. Może jest to oczywiste. Co dla mnie...

Wycieczka po statku Costa Favolosa

Wycieczka po statku Costa Favolosa

Dzisiaj mam dla Ciebie krótki filmik jaki nagrałem będąc na wycieczce po Morzu Śródziemnym jaki wygrałem w JAG TEAM. Zapraszam Cię do podróży po tym statku.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.